Tvůrce těchto internetových stránek prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Best practices - Pravidla pro tvorbu přístupného webu - tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel - Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C XHTML 1.1 Transitional a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS 2.1) - vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení

I my different http://pianoterra.ro/mms/multiple-cysts-after-clomid.php I hour and view site reviews absorbed smooth mixing lexapro and bupropion my. WAS m purchased works tramadol and valium together more. In: eye Im gabapentin fluoxetine combination and speculative this foundation zofran and grapefruit juice cuticles I disappointed medicinal store regularly maintaining when like prednisone dose for canines hardly without. Uneven there's strong bystolic bad taste I their ve sink changed celexa unable sleep hair used my http://www.soulfoodfarm.com/does-norvasc-cause-depression/ Doesn't so out http://www.theveritashealthcare.com/niga/erythromycin-pregnancy-safety under contain hair commercial me!

výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

 

Navigace a pomocné navigační prvky
Pro důležité navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] Prohlášení o přístupnosti
[alt + 1] Úvodní stránka
[alt + 2] Mapa webu

Kombinace kláves [alt + kláv. zkratka] se používá v prostředí prohlížeče Internet Explorer a Firefox verze 1.X. Ve firefoxu verze 2.X je kombinace pro zkratkoké klavesy [shift + alt + kláv. zkratka]. Prohížeč Opera má kombinaci kláves [shift + esc] a poté zkrat.klávesu. V jiných prohlížečích či na jiných platformách se může lišit.

Výjimky: Jako doplňující informace mohou být ve stránkách umístěny galerie fotografií, ve kterých zlepšujeme komfort uživatelů otevíráním plných velikostí fotografií do nových oken javascriptem (pričemž funkčnost je pro uživatele bez javascriptu zajištěna standardním odkazem). Další specialitou některých prezentací mohou být také panoramatické fotografie, které však pro prohlížení vyžadují některý z pluginů JRE nebo Quicktime.